Naar de inhoud
Muziekhuis Lyana Lyana Music for you

Niets gevonden voor “

Bel 046-4333227 — we hebben vaak méér in huis.

Laden…
← Alle nieuwsberichten
15-01-2022

ROME

ROME neemt je mee naar de opkomst van de elektronische
muziek in de jaren 70. De tijd van een snelle evolutie binnen
de elektronische toetsinstrumenten. De tijd waarin de filmindustrie uitgebreid gebruik ging maken van elektronische muziek en effecten voor soundtracks.

ROMEmusic trakteert de luisteraar op een geweldige mix van de beste synth-muziek uit de jaren 70 t/m de beter (dance) hits van dit moment.
Alle nummers worden aangevuld met het eigen typische synth-pop geluid van ROME en begeleid door een heerlijk scheurende sologitaar van rockgitarist Ton Bongaards (o.a bekend van ”Waist of time”).

Laat je meevoeren op een muzikale reis door het verleden vol herkenbare hoogtepunten van de grootste muzikale dancehelden
uit de afgelopen decennia.

ROMEmusic is te boeken voor 1 set van 45 minuten of voor een avondvullend programma (3 sets van 45 minuten).

Herleef de jaren 70, 80 en 90 van de pioniers van de dancemuziek!